...salon, který Vás promění Náš kosmetický salon používá vynikající německou kosmetiku Babor.

Absolutní exkluzivita

 

BABOR představuje SeaCreation

Exkluzivně pro dokonalou krásu vaši pleti.

Babor vám otvírá bránu tajemství a odhaluje poklad pokladů, který byl ukryt ve vulkanických rozsedlinách na mořském dně (2000m) Pacifiku v Guayamaské zátoce: vysoko-energetická aktivní substace BABOR thermophilus. Speciálně složený BABOR SEA-TALLIGENT COMPLEX (s perlovými proteiny a mořským hedvábím) má koncentrovanou sílu oceánu - pro věčně krásnou pokožku.

BABOR SEA-TALLIGENT COMPLEX

 

BABOR thermophilus - magické odvěké síly hlubokých moří dodávají buňkám pokožky energii, zatímco thermo-aktivní účinky buňky chrání a Vaše krása se znovu rodí.

Perlový protein - blahodárný zdroj proteinů z matky perlorodky, kompenzuje nedostatek aminokyselin a proteinů v pokožce.

Mořské hedvábí - mineralizovaná vlhkost je s dlouhodobým účinkem doplňována hluboko do pokožky.

Ocifigue Algue Complex - obsahuje hnědou řasu, která stimuluje mikrocirkulaci, zdokonaluje tonus pokožky.

Mořská sůl - minerály a stopové prvky derivované z mořské vody podporují buněčný metabolismus, dodávají energii a revitalizují.

Sea Creation Treatment 

   
Neuvěřitelné kouzlo luxusního ošetření se SeaCreation CREAM, SeaCreation CONCENTRATE a SeaCreation MASK. Lastury a mušle opečovávají a hladí vaši pokožku v dechu beroucí masáži, která je doprovázena magickými zvuky oceánu - garance unikátního zážitku s krásou. Mušle v sobě skrývají blahodárnou energii moře. Mají zklidňující účinky a nechávají energii volně plynout a tím uvolňují napětí (ošetření se týká obličeje a dekoltu). 4 200 Kč 120 min.